Garnitur na spotkania biznesowe – jak wybrać idealny model?

Do spotkania biznesowego należy się odpowiednio przygotować jeśli chcemy, aby przebiegło ono po naszej myśli. Skupiając się wyłącznie na kwestiach merytorycznych i formalnych, bardzo często zapominamy o stylowej i dopasowanej do okazji prezencji. Nie jest to być może najważniejszy element spotkań biznesowych, ma jednak bardzo istotny wpływ na ich przebieg. Dzięki dobrze dobranemu i dopasowanemu garniturowi okażemy szacunek innym uczestnikom, podkreślimy wagę sytuacji i co najważniejsze będziemy czuli się pewni siebie, co korzystnie wpłynie na naszą postawę w trakcie spotkania. Jak zatem dobrać najlepszy garnitur na spotkania biznesowe?

Kolor garnituru kluczem do sukcesu

Spotkania biznesowe przeważnie należą do bardzo formalnych okoliczności, które wymagają odpowiedniej prezencji. Warto o nią zadbać, szczególnie, jeśli chcemy nawiązać nową współpracę z daną firmą lub czeka nas negocjowanie kontraktu czy zasad współpracy. Należy również pamiętać, że mamy tylko kilka pierwszych sekund, aby zrobić na kimś dobre wrażenie – na pierwszy rzut oka partnerzy biznesowi zauważą kolor garnituru oraz dodatków. Muszą one więc ze sobą świetnie współgrać.

Na tego rodzaju spotkania najlepiej jest wybierać popielate lub granatowe garnitury. Są one bardzo eleganckie i pasują do wszystkich rodzajów sylwetki, świetnie ją wysmuklając. Pasują do nich także różne dodatki, co umożliwia łatwe tworzenie wielu stylizacji. Lepiej natomiast unikać na takie okazje ekstrawaganckich kolorów garniturów czy czerni, która powszechnie kojarzona jest z żałobą.

Granatowy i popielaty garnitur a dodatki

Garnitur na spotkania biznesowe w kolorze granatowym lub popielatym pięknie skomponuje się zarówno z białą, jak i błękitną, szarą czy nawet bladoróżową koszulą. Wystarczy dobrać do tego bordowy, czerwony, czarny, ciemnogranatowy czy niebieski krawat – w zależności od naszych preferencji może być on gładki lub w delikatne wzory. Oczywiście mile będzie widziana także poszetka. Eleganckie buty mogą być czarne, granatowe lub brązowe, powinny jednak współgrać z całą stylizacją.

Garnitury na spotkania biznesowe – Galeria King Cross

Stylowe, komfortowe i niezwykle męskie garnitury znajdują się w Poznaniu. Galeria King Cross jest siedzibą jednego z salonów marki Ewtex, która oferuje bogaty wybór garniturów i innych ubrań dla mężczyzn, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Jeśli więc chcesz odpowiednio zaprezentować się na spotkaniu biznesowym, postaw na popielaty lub granatowy garnitur od Ewtex.