Pomoc prawna w biznesie w Austrii – polska kancelaria w Wiedniu

Polska kancelaria prawna w Wiedniu – Sokolski Madany Rechtsanwälte – to m.in. pomoc prawna w biznesie. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną w językach: niemieckim, polskim oraz angielskim. To profesjonalna pomoc w zakresie biznesu i działalności gospodarczej w Austrii.

W zakres szerokiej oferty wsparcia prawnego wchodzi m.in. kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie obsługi krajowych oraz zagranicznych podmiotów, które działają w Polsce i Austrii. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej smr-law.at, gdzie można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat współpracy z prawnikami. Natomiast zadając zapytanie drogą telefoniczną, mailową lub w ramach indywidualnej rozmowy, można otrzymać bardziej szczegółowe informacje dotyczące stawek adwokackich, czy też o możliwych wariantach naliczania wynagrodzenia.

Pomoc prawna w biznesie – konsultacje z prawnikiem i nie tylko

Pomoc adwokata, pomoc prawna w biznesie, konsultacje z prawnikiem w ramach problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej to jeden z najważniejszych dziedzin działalności biura adwokackiego Sokolski Madany Rechtsanwälte – gdzie ze szczegółami zapoznasz się na  smr-law.at.

W zakres pomocy prawniczej dla firm wchodzą m.in. takie zagadnienia jak:

 • sporządzanie i negocjacja umów;
 • doradztwo od samego początku prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Austrii;
 • wspieranie przy wyborze najlepszej – optymalnej formy prawnej dla rozpoczęcia planowanej działalności gospodarczej;
 • wspieranie przy zakładaniu oraz rejestracji austriackiej spółki osobowej, czy też kapitałowej;
 • doradztwo dla różnego rodzaju firm różnych branż przy codziennych zagadnieniach, często niezrozumiałego i skomplikowanego dla Polaków, austriackiego prawa handlowego oraz gospodarczego;
 • sporządzanie umów dotyczących podjęcia działalności gospodarczej, mogą to być np. umowy spółkowe, czy też jednoosobowe oświadczenia o ustaleniu austriackiej spółki GmbH etc.
 • przygotowywanie uchwał udziałowców spółek i umów kupna-sprzedaży udziałów w spółce;
 • reprezentowanie interesów prawnych przed Sądami Handlowymi oraz przed austriackim rejestrem firm – Firmenbuch;
 • przygotowanie szablonów umów;
 • formułowanie ogólnych warunków umowy dla firmy;
 • sporządzenie regulaminów dla stron internetowych.

Pomoc prawna w biznesie w Austrii – wieloletnie doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie m.in. w reprezentowaniu spółek o profilu budowlanym i transportowym. Ponadto współpracujemy z wszystkimi dostępnymi na austriackim rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, które oferują ubezpieczenie od usług prawnych – chodzi tu o tzw. Rechtsschutzversicherung. Dla wszystkich naszych Klientów oferujemy więc sporządzanie oraz opiniowanie pism, a także umów. Oferujemy także reprezentowanie interesów firm przed sądami, urzędami czy innymi instytucjami oraz wiele, wiele więcej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami, a wszelkie dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej  smr-law.at.